O mnie

Hello!

Mam na imię Monika, moi znajomi mówią do mnie Mon, stąd też nazwa mojej księżycowej biżuterii, a sam księżyc symbolizuję siłę, nieskończoność kobiecego potencjału i możliwości. W moim sercu cały rok jest lato i chciałabym aby moja biżuteria sprawiała, że powracają te najmilsze wspomnienia letnich, ciepłych nocy i szumu morza. Wierzę, że jeśli czegoś bardzo pragniemy i ciężko na to pracujemy możemy to osiągnąć, czuję, że Moon jest moim małym marzeniem które od 4 lat spełniam. 

Moja marka pozwoliła mi bardziej uwierzyć w siebie.  Jestem szczęśliwa, że dzięki Wam mogę robić to co naprawdę kocham. Materiały i dostawcy

Biżuteria i projekty są mojego autorstwa. Inspirują mnie przede wszystkim inne dziewczyny, podróże i sztuka. W półfabrykaty zaopatruję się u polskich hurtowników i dostawców, którzy surowce sprowadzają z: Polski, Włoch, Korei, Chin, Niemiec i Japonii. Złocenia i kolczyki powstają przy współpracy z polskimi jubilerami. Wybieram najlepszej jakości materiały m.in. szklane koraliki, srebro próby 925, stal chirurgiczną, nylonowe nici, żyłki jubilerskie oraz kamienie.

Eco story

Moja firma jest malutka i nie generuję dużej ilości odpadów, ale mimo wszystko staram się jeszcze bardziej zminimalizować jej ślad. Nie mam nadprodukcji, biżuterię tworzę w kilkunastu egzemplarzach, a półfabrykaty domawiam na bieżąco, nie mam ogromnych zasobów co sprawia, że biżuteria jest wyjątkowa i unikatowa.
Zamówienia wysyłam w ekologicznych, biodegradowalnych kopertach 100% papierowych, bez plastikowych wypełnień.
Skarby pakuję w tekturowe pudełeczka z certyfikatem FSC (użyte materiały pochodzą z odpowiedzialnej gospodarki leśnej; czyli nie wycina się więcej drzew niż las jest w stanie reprodukować) , zachęcam do przechowywania w nich biżuterii aby chronić ją przed światłem i wilgocią. 

Dziękuje, że wybierasz MOON, że jesteś i wspierasz mnie. 

M. 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl