Zwroty

§5. Zwrot zakupionego produktu

  1. Zgodnie z art. 27 ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta, Konsumentowi przysługuje prawo odstąpienia od umowy w terminie 14 dni od dnia doręczenia produktu bez podawania przyczyny. Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby Konsument wysłał informację dotyczącą wykonania prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy. Chęć zwrotu przed wysłaniem paczki należy zgłosić mailowo na adres: jwlr.moon@gmail.com. Biżuteria nie może być używana. 
  2. Kupujący zwracając towar powinien go odpowiednio zabezpieczyć i przesłać Sprzedającemu oświadczenie o odstąpieniu od umowy, paragon oraz towar na adres: kurier/poczta: Monika Górecka ul. KEN 57/74 02-797 Warszawa link do formularza: https://docs.google.com/document/d/1kh6JV_Aq9dEJfEEGH9CbD08WLod45bK_thGP3Qpt92Y/edit?usp=sharing
  3. W przypadku odstąpienia od umowy, na zasadzie wskazanej w pkt. 1, zarówno Sprzedający jak i Konsument są zobowiązani do zwrotu wszystkiego, co otrzymali od drugiej strony na mocy zawartej umowy.
  4. Konsument ponosi bezpośrednie koszty zwrotu produktu. Sprzedawca nie ponosi odpowiedzialności za zaginione paczki.
  5. W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy Sprzedający zwraca Konsumentowi płatności niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym Sprzedający został poinformowany o decyzji Konsumenta o wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej umowy w ciągu 14 dni od odebrania paczki. Zwrot płatności zostanie dokonany przelewem na numer konta zawarty w formularzu odstąpienia od umowy. Konsument nie poniesie żadnych opłat w związku z tym zwrotem.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl, powered by Shoper.